DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008 1.0~2.6mm 200mm
ή 3135 Πόντοι
DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008 1.0~2.6mm 200mm 1
DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008 1.0~2.6mm 200mm 2
DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008 1.0~2.6mm 200mm 3
(Κωδικός: DMDL102008)
Διαθέσιμο
14,20
Κέρδισε πόντους Shell GO+ με αγορές και με κάθε επίσκεψη στα πρατήρια Shell!
Μάθε περισσότερα
klarna
Ποσότητα:
1
  • Παράδοση στο χώρο σου - Παραλαβή από το πεζοδρόμιο για ογκώδη αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
  • ευέλικτη γκάμα εργαλείων
  • σχεδιασμένα με γνώμονα την αντοχή, την προσιτή τιμή και την ευκολία στη χρήση
Κέρδισε x2 πόντους με κάθε αγορά
ισχύουν εξαιρέσεις
500 πρατήρια Shell για παραλαβή σε όλη την Ελλάδα
Πληροφορίες
DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008, 1.0~2.6mm, 200mm Πολυλειτουργικό εργαλείο της Deli, ιδανικό για κοπή, απογύμνωση καλωδίων και πρεσάρισμα ακροδεκτών. Διαθέτει ανθεκτική κεφαλή από ατσάλι χρωμίου βαναδίου (Cr-V) και αντιολισθητικές λαβές για άνετη χρήση. Ιδανικός για κοπή διαφόρων τύπων συρμάτων/καλωδίων, όπως: -σύρμα χαλκού με διάμετρο έως 4.2mm -σύρμα σιδήρου με διάμετρο έως 3.4mm -ατσάλινο σύρμα με διάμετρο έως 2.0mm Yellow Series Tools Τα εργαλεία της σειράς Yellow προσφέρουν μια ευέλικτη γκάμα εργαλείων, σχεδιασμένων με γνώμονα την αντοχή, την προσιτή τιμή και την ευκολία στη χρήση. Είναι ιδανικά τόσο για επαγγελματίες όσο και για ερασιτέχνες, με την χρήση τους να προορίζεται είτε για απλές καθημερινές εργασίες, είτε για πιο εξειδικευμένες εργασίες. Χαρακτηριστικά -υλικό κατασκευής: ατσάλι χρωμίου βαναδίου (Cr-V) -μέγεθος (μήκος): 8"/200mm -εύρος εφαρμογής: για καλώδια διαμέτρου 1.0~2.6mm -χρώμα: κίτρινος/μαύρος