UNIARCH IP κάμερα IPC-B122-APF28 2.8mm 2MP IP67 PoE IR έως 30m
ή 10732 8590 Πόντοι
ΚΕΡΔΟΣ 27% ΠΟΝΤΟΙ -20%
UNIARCH IP κάμερα IPC-B122-APF28 2.8mm 2MP IP67 PoE IR έως 30m 1
UNIARCH IP κάμερα IPC-B122-APF28 2.8mm 2MP IP67 PoE IR έως 30m 2
UNIARCH IP κάμερα IPC-B122-APF28 2.8mm 2MP IP67 PoE IR έως 30m 3
(Κωδικός: DMIPC-B122-APF28)
Διαθέσιμο
Κέρδισε πόντους Shell GO+ με αγορές και με κάθε επίσκεψη στα πρατήρια Shell!
Μάθε περισσότερα
klarna
Ποσότητα:
1
  • Παράδοση στο χώρο σου - Παραλαβή από το πεζοδρόμιο για ογκώδη αντικείμενα
Χαρακτηριστικά
  • από ποιοτικά υλικά
  • αξιόπιστη και απροβλημάτιστη λειτουργία
  • με αυστηρά κριτήρια ποιότητας
  • IP67
Κέρδισε x2 πόντους με κάθε αγορά
ισχύουν εξαιρέσεις
500 πρατήρια Shell για παραλαβή σε όλη την Ελλάδα
Πληροφορίες
UNIARCH IP κάμερα IPC-B122-APF28, 2.8mm, 2MP, IP67, PoE, IR έως 30m Δικτυακή κάμερα της Uniarch (Powered by Uniview Tech), με αισθητήρα ανάλυσης 2MP, φακό 2.8mm και εύρος υπέρυθρων IR έως 30m. Υποστηρίζει τροφοδοσία PoE και εξοπλίζεται με εσωτερικό μικρόφωνο για μεταφορά ήχου. Το σώμα της κάμερας είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό με στεγανοποίηση επιπέδου IP67, γεγονός που την καθιστά κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους. Κατασκευασμένες από ποιοτικά υλικά και σύμφωνα με αυστηρά κριτήρια ποιότητας, οι κάμερες ασφαλείας της Uniarch αποτελούν την ιδανική λύση για όλα τα συστήματα ασφαλείας. Προσφέρουν αξιόπιστη και απροβλημάτιστη λειτουργία αλλά και μεγάλη ποικιλία μοντέλων, καλύπτοντας κάθε σας ανάγκη. -αισθητήρας ανάλυσης 2MP -υποστήριξη τροφοδοσίας PoE -ενσωματωμένο μικρόφωνο -στεγανοποίηση IP67 -εύρος υπέρυθρων έως 30m -ONVIF compliant -2D/3D DNR (Digital Noise Reduction) Τεχνικά χαρακτηριστικά Camera Sensor: 1/2.8", progressive scan, CMOS Lens: 2.8mm @F2.1 DORI Distance: Lens: 2.8mm, Detect: 43.4m, Observe: 17.4m, Recognize: 8.7m, Identify: 4.3m Angle of View (H): 106.7° Angle of View (V): 57.1° Angle of View (O): 115.7° Adjustment angle: Pan: 0° ~ 360°, Tilt: 0° ~ 90°, Rotate: 0° ~ 360° Shutter: Auto/Manual, 1 ~ 1/100000s Minimum Illumination: Color: 0.02Lux (F2.1, AGC ON), 0Lux with IR on Digital noise reduction: 2D/3D DNR Day/Night: IR-cut filter with auto switch (ICR) S/N: >52dB IR Range: Up to 30m (98ft) IR range Defog: Digital Defog WDR: DWDR Audio Audio Compression: G.711 Suppression: Supported Sampling Rate: 8KHZ Video Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264 H.264 code profile: Baseline profile, Main profile, High profile Frame Rate: -Main Stream: 1080P (1920x1080), Max 25fps / 720P (1280x720), Max 25fps -Sub Stream: D1 (720x576), Max 25fps / 640x360, Max 25fps / 2CIF(704x288), Max 25fps / CIF(352x288), Max 25fps HLC: Supported BLC: Supported OSD: Up to 4 OSDs Privacy Mask: Up to 4 areas ROI: Up to 8 areas Motion Detection: Up to 4 areas Network Protocols: IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, RTMP Compatible Integration: ONVIF (Profile S, Profile T), API Interface Network: 10/100M Base-TX Ethernet Built-in Mic: Supported General Power: DC 12V +/-25%, PoE Power consumption: Max 3.5W Dimensions (LxWxH): 144 x 60 x 65mm Weight: 0.17kg Working Environment: -30 °C ~ 60 °C, Humidity: