HomeVero HV-SPS200 Smart Slicer Πολυκόφτης με 6 Λεπίδες από Ανοξείδωτο Ατσάλι 200W
ή 11772 11364 Πόντοι
ΚΕΡΔΟΣ 10% ΠΟΝΤΟΙ -3%
HomeVero HV-SPS200 Smart Slicer Πολυκόφτης με 6 Λεπίδες από Ανοξείδωτο Ατσάλι 200W 1
HomeVero HV-SPS200 Smart Slicer Πολυκόφτης με 6 Λεπίδες από Ανοξείδωτο Ατσάλι 200W 2
HomeVero HV-SPS200 Smart Slicer Πολυκόφτης με 6 Λεπίδες από Ανοξείδωτο Ατσάλι 200W 3
HomeVero HV-SPS200 Smart Slicer Πολυκόφτης με 6 Λεπίδες από Ανοξείδωτο Ατσάλι 200W 4
(Κωδικός: 28HV-SPS200)
Άμεσα διαθέσιμο
ή 11772 11364 Πόντοι
Κέρδισε πόντους Shell GO+ με αγορές και με κάθε επίσκεψη στα πρατήρια Shell!
Μάθε περισσότερα
klarna
Ποσότητα:
1
  • Παράδοση στο χώρο σου - Παραλαβή από το πεζοδρόμιο για ογκώδη αντικείμενα
  • Παραλαβή από θυρίδα ACS
Χαρακτηριστικά
  • Ισχύς: 200W advanced motor power
  • 6 λεπίδες για κάθε είδος κοπής (1.2mm / 2.4mm / 2mm / 2.8mm julienne / 1mm / 6x8mm)
  • Εύκολος χειρισμός με περιστροφικό κουμπί
  • Ανθεκτική κατασκευή και εργονομικός σχεδιασμός
  • XL feeding tube
  • Μήκος καλωδίου 140cm
  • Αποσπώμενα μέρη
  • 2 χρόνια εγγύηση
Κέρδισε x2 πόντους με κάθε αγορά
ισχύουν εξαιρέσεις
500 πρατήρια Shell για παραλαβή σε όλη την Ελλάδα
Πληροφορίες
Με ισχύ 200W, το Smart Potato Slicer κόβει γρήγορα και χωρίς προσπάθεια ακόμα και τα πιο σκληρά υλικά, για να κάνεις το μαγείρεμα απόλαυση. Πολυλειτουργικότητα που καλύπτει κάθε ανάγκη με 6 λεπίδες, 6 τρόποι να εντυπωσιάσεις.