Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα
ή 9461 Πόντοι
ΚΕΡΔΟΣ 6%
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 1
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 2
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 3
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 4
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 5
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 6
Akai Ασύρματα Bluetooth V5.3 In-ear Ακουστικά με Βάση Φόρτισης BTE-J20ANC Μαύρα 7
(Κωδικός: SS110591-0008)
Άμεσα διαθέσιμο
ή 9461 Πόντοι
Κέρδισε πόντους Shell GO+ με αγορές και με κάθε επίσκεψη στα πρατήρια Shell!
Μάθε περισσότερα
klarna
Ποσότητα:
1
  • Παράδοση στο χώρο σου - Παραλαβή από το πεζοδρόμιο για ογκώδη αντικείμενα
  • Παραλαβή από θυρίδα ACS
Χαρακτηριστικά
  • Ασύρματα ακουστικά
  • Συχνότητα Bluetooth: 2,4-2,485 GHz
  • Προφίλ που υποστηρίζονται: HFP A2DP AVRCP AVDTP GAP SDP
  • Βάρος: 37gr
  • Κλήσεις handsfree
  • Μέγεθος μονάδας ηχείου: 13 mm
  • Ευαισθησία μικροφώνου: – 42±3dB
  • Ενσωματωμένος τύπος μπαταρίας (Ακουστικά): Λιθίου 40 mAh 3,7V
  • Χρόνος αναμονής (Ακουστικά): 240 ώρες
  • Χρόνος φόρτισης (Ακουστικά): περίπου 1,5 ώρες
  • Εμβέλεια Bluetooth: 10 μέτρα (ανοιχτός χώρος χωρίς εμπόδια)
  • Υποστηριζόμενα συστήματα: iOS & Android
  • Έκδοση Bluetooth: V5.3
  • Αποκωδικοποίηση ήχου: SBC/AAC
  • Ενεργή ακύρωση: 25-28dB
  • Διαστάσεις μονάδας βάσης: 74x38x28mm
  • Λειτουργία αφής
  • Είσοδος φόρτισης: 5V 500mA
  • Απόκριση συχνότητας: 20Hz-20000Hz
  • Ενσωματωμένος τύπος μπαταρίας (Μονάδα βάσης): Lithium 300mAh 3,7V
  • Χρόνος αναπαραγωγής (Ακουστικά): περίπου 4-5 ώρες (ένταση 80%)