UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh
UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh

UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh

69,90 ή 14269 Πόντοι
UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh
Mouseover για zoom
UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh image 1
UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh image 2
UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh image 3
UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh image 4

UNI-T Πολύμετρο Οπτικών Ινών UT695D-10 με Φακό 800nm-1700nm 1050mAh

(κωδικός: DMUT695D-10)
69,90 ή 14269 Πόντοι
Ποσότητα:
1
Αγόρασέ το με € και κέρδισε 140 πόντους

Χαρακτηριστικά

  • μετρητή οπτικής ισχύος
  • επικοινωνία οπτικών ινών
  • ανίχνευση σφαλμάτων
  • αισθητήρα οπτικών ινών
Κέρδισε 2x πόντους με κάθε αγορά
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ σε πρατήριο Shell
500 πρατήρια Shell για παραλαβή σε όλη την Ελλάδα

Πληροφορίες Προϊόντος

UNI-T πολύμετρο οπτικών ινών UT695D-10, με φακό, 800nm-1700nm, 1050mAh Το UT695D-10 είναι ένα πολύμετρο οπτικών ινών από την UNI-T με μετρητή οπτικής ισχύος, οπτικό εντοπισμό σφαλμάτων, φακό και remotecable tester. Χρησιμοποιείται για μέτρηση ισχύος οπτικού σήματος, δοκιμή απώλειας γραμμής οπτικής ίνας, δοκιμή απώλειας εισαγωγής οπτικής συσκευής, ανίχνευση σφαλμάτων οπτικής ίνας, θέση σημείου διακοπής οπτικής ίνας, αναγνώριση οπτικής ίνας από άκρο σε άκρο και άλλα. Σχεδιασμένο με λειτουργία προστασίας από σκόνη και νερό IP54, το UT695D-10 μπορεί να εφαρμοστεί σε κατασκευή και συντήρηση οπτικών καλωδίων, επικοινωνία οπτικών ινών, αισθητήρα οπτικών ινών, οπτική CATV και άλλα πεδία. -LAN cable sequence test -650nm LD light source -Universal connector -OPM test -Dust and water prevention IP54 -Auto power off -1050mAh lithium battery -Flashlight Τεχνικά χαρακτηριστικά Wavelength range: 800nm~1700nm Calibrated wavelength: 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, 1650nm Measurement range: -70~3dBm Uncertainty: +-5% Display resolution: Linear: 0.1%, logarithmic: 0.01dBm Connector: FC/SC/ST Detector type: InGaAs Wavelength: 650nm +- 10nm Power: 10mW (measurable optical ?ber length: approximately 8~10km) Mode: Continuous/Pulse Connector: FC/SC/ST LAN cable sequence test: Line sequence measurement (LED1~8, LED_G) Power: 1050mAh rechargeable battery Display: 42 x 33mm Product color: Red and grey Product net weight: 168g Product size: 132 x 68 x 31mm Περιεχόμενα συσκευασίας Πολύμετρο οπτικών ινών Καλώδιο USB Εγχειρίδιο χρήσης ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Χρειάζεσαι τεχνική υποστήριξη για το συγκεκριμένο προϊόν; Λύσε όλες σου τις απορίες συνομιλώντας μαζί μας! Η υπηρεσία Help Line προσφέρει την δυνατότητα σε εσένα, τον τελικό καταναλωτή, να μιλήσεις με το καταρτισμένο τμήμα της DATA & MEDIA EE για να λύσει τις απορίες σου, να σε συμβουλεύσει και να σε καθοδηγήσει. Επικοινώνησε μαζί μας τηλεφωνικά ή με email! Τηλέφωνο: 2394025994 email: helpline@data-media.gr Η υπηρεσία Help Line λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή, 09:00 - 17.00 (πλην επίσημων αργιών).

Πληκτρολογήστε τουλάχιστον 3 χαρακτήρες για την αναζήτησή σας!