Νέα Χριστουγεννιάτικη προσφορά

Νέα Χριστουγεννιάτικη προσφορά

Σας ταξιδεύει στο διάστημα

Δευ - Κυρ

H Shell υποδέχεται τα Χριστούγεννα και σας ταξιδεύει στο… διάστημα.

Η νέα, διαστημική συλλογή “Space Explorers”, συνδυάζει τη δημιουργία και το παιχνίδι, και σας περιμένει αποκλειστικά στα πρατήρια Shell.
 
H Shell σας καλεί να νιώσετε και πάλι παιδιά και να ταξιδέψετε με τη φαντασία τους μέχρι το… διάστημα, δίνοντάς σας την ευκαιρία να αποκτήσετε και τα έξι συλλεκτικά μοντέλα της συλλογής “Space Explorers” σε συνεργασία με τη VEX Robotics.

Κάθε φορά που γεμίζετε το όχημά σας με τουλάχιστον 20 λίτρα καυσίμων Shell V-Power, Shell V-Power Racing και Shell V-Power Diesel, μπορείτε να αποκτήσετε ένα από τα έξι συλλεκτικά μοντέλα με επιπλέον χρέωση μόλις €4,90. Επίσης μπορείτε να προμηθευτείτε τα μοντέλα της συλλογής και από την αίθουσα του πρατηρίου χωρίς την αγορά καυσίμου µε τιμή λιανικής 9€.

Η νέα αυτή διαστημική συλλογή διατίθεται αποκλειστικά από τα πρατήρια Shell και υπόσχεται να μαγέψει μικρούς και μεγάλους, καθώς είναι STEM starter (Science, Technology, Engineering & Math) και έχει ως κύριο στόχο να εμπνεύσει τα παιδιά και τους νέους δίνοντάς τους, µέσω της κατασκευής, τα ερεθίσματα εκείνα ώστε να μάθουν τις βασικές αρχές στους τομείς των Φυσικών Επιστημών, της Τεχνολογίας, της Μηχανικής και των Μαθηματικών.

Για ακόμα περισσότερο συναρπαστικό παιχνίδι μπορείτε να κατεβάσετε την ειδική εφαρμογή μέσω Apple Store ή Google Play. Επιπλέον, μπορείτε να σκανάρετε µε το κινητό σας την ετικέτα κάθε συσκευασίας και να αποκτήσετε πρόσβαση σε επιπλέον κλειδωμένα χαρακτηριστικά, που θα σας βοηθήσουν να ανεβείτε επίπεδο στα διαστημικά σας μοντέλα.


Περισσότερες πληροφορίες

Η προσφορά ισχύει από 16 Νοεμβρίου και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων στα πρατήρια Shell που συμμετέχουν στην ενέργεια. Απαραίτητη η χρήση της κάρτας Shell Smart Club.

ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΛΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ Μ.Ε.Π.Ε ΣΟΦΙΑΣ ΒΕΜΠΟ 15 Α. ΓΛΥΦΑΔΑ
ΛΕΚΟΣ Γ. & ΣΙΑ ΟΕ ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΙ ΜΥΣΤΡΑ 34 Α. ΓΛΥΦΑΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΝ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 41 Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΤΕΡΜΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΘΗΡΙΩΝ 2 & ΙΩΝΙΑΣ 105 Α. ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΜΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 40 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 110 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 274 ΛΕΩΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 274  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΡΙΧΑΚΗ ΑΘ. ΥΙΟΙ ΟΕ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 60&ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΙΡΜΠΟΣ Χ.& ΥΙΟΣ ΟΕ ΑΓ. ΑΝΝΗΣ 46 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ 130 & ΗΡΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΒΑΣ Σ. - ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Κ. ΟΕ 165 ΧΛΜ Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΜΙΑΣ  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ.ΜΑΜΑ 1ο ΧΛΜ ΟΔΟΥ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΓ. ΜΑΜΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4ο ΧΛΜ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1 2ο ΧΛΜ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 523 ΛΕΩΦ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 523 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΩΦ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 364 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 310 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓΙΑ ΓΑΛΗΝΗ ΡΕΘΥΜΝOY 11 ΧΛΜ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ-ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΓ.ΓΑΛΗΝΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑΣ 125 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 18 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔ.  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   Ε.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΧΑΡΙΛ. ΤΡΙΚΟΥΠΗ & ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 26 & ΠΑΛΑΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 102 ΑΓΡΙΝΙΟ
ΓΑΖΕΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 195 ΑΘΗΝΑ
ΔΕΤΣΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 96 ΑΘΗΝΑ
ΕΞΗΝΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΗΛΕΩΣ 47-49 ΑΘΗΝΑ
ΕΞΗΝΤΑΡΗΣ Ν. - ΕΞΗΝΤΑΡΗΣ Ν. Ο.Ε. ΑΧΑΡΝΩΝ 192 ΑΘΗΝΑ
ΕΞΗΝΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΠΟΛΕΩΣ 131 ΑΒ ΑΘΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Η. ΗΛΙΟΥ 19 ΗΛΙΑ ΗΛΙΟΥ 19 ΑΘΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΕΝΟΡΜΑΝ ΛΕΝΟΡΜΑΝ 187-191 ΑΘΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΕΤΣ ΙΟΛΗΣ 13 ΑΘΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΗΘΥΜΝΗΣ ΜΗΘΥΜΝΗΣ 44 ΑΘΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 187 ΠΕΙΡΑΙΩΣ 187-189 & ΑΛΟΠΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΧΑΡΝΩΝ 340 ΑΘΗΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΧΑΡΝΩΝ 397 ΑΧΑΡΝΩΝ 397 ΑΘΗΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ – ΑΙΓΑΛΕΩ Λ.ΑΘΗΝΩΝ & ΕΘΝ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΥ 108 & Λ.ΑΘΗΝΩΝ  ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ. ΘΗΒΩΝ Λ.ΘΗΒΩΝ 308 & ΓΚΥΖΗ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΚΙΩΝΗΣ Α. & ΣΙΑ ΟΕ Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ/ΔΕΞΙΑ  ΑΙΓΙΟ ΑΙΓΙΟ
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ. & ΣΙΑ ΟΕ Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ/ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΙΓΙΟ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΝΙΚ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 56 ΑΙΓΙΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΧΑΝΙΩΝ  ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΧΑΝΙΩΝ 
ΣΠΥΡΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ ΑKTAIO ΔHMOY ΡIOY ΑΚΤΑΙΟ
ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΦΟΙ Ο.Ε.Ε 3 ΧΛΜ ΠΡΟΣ ΦΕΡΡΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΕΩΦ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 46 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΛΕΩΦ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 426 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΥ 64 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΚΕΣΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΘΕΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΕΩΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 1ο ΧΛΜ. Π.Ε.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΦ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ (ΕΟΤ ΑΛΙΜΟΥ) ΑΛΙΜΟΣ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ E & ΣΙΑ ΟΕ ΑΛΙΜΟΥ 33 ΑΛΙΜΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΙΜΟΥ ΛΕΩΦ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 23 ΑΛΙΜΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΜΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ε.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΛΥΚΕΣ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΔΑΜΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΕΥΣΤ. ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΧΛΜ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΥΡΟΥΤΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΟΥ Θ. - ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ Ε. ΟΕ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 106 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1 8ΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ & ΕΠΙΚΤΗΤΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΡΝΟΒΑΣ Σ. & Μ. ΟΕ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ Ε. - ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΑΦΟΙ ΟΕ Λ. ΑΝΔΡΕΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΛΕΩΦ ΣΑΛΩΝΩΝ 43 ΑΜΦΙΣΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΝΔΡΟΥ ΑΝΤ. ΓΑΛΑΝΟΥ ΘΕΣΗ «ΝΕΙΜΠΟΡΙΟ» ΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Φ. ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΙΣΤΟΜΟΥ (ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΑΝΤΙΚΥΡΡΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΜΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1 EΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΣΙΔΑΡΙΟΥ, ΘΕΣΗ "ΞΕΡΟΛΙΜΝΗ"  Άνω Κορακιάνα (Δήμου Φαιάκων)
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΛΕΩΦ. ΝΑΤΟ 100, ΘΕΣΗ ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΜΠΛΕΤΣΟΣ ΑΕ - ΦΥΛΗΣ 92 ΛΕΩΦ. ΦΥΛΗΣ 92 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΤΖΑΒΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΕΩΦ. ΦΥΛΗΣ 152 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν. ΚΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠΜΑ ΑΡΓΟΥΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 176 ΑΡΓΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΔΕΒΩΣΕΤΟΥ 3      ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 2 ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 89 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 89 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΚΕ ΚΥΠΡΟΥ 39 & ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1 E.O. ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΛΕΩΦ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ 50) ΑΡΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΥΠΡΙΖΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΘΝ.ΟΔΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟ ΔΡΑΜΑΣ
T.K. oil E.E. 4ο ΧΛΜ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΡΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 154 ΑΡΤΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΕΑ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ- ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΙΛ.ΘΕΣΗ 219 ΑΡΦΑΡΑ
DIMI GAS OIL STATION SERVICES ΜΟΝ/ΠΗ ΙΚΕ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, Ο.Τ. 301 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 17ο ΧΛΜ. ΕΟ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΟΡΙΝΘΟΥ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΑΦΟΙ ΣΠΥΡΟΥ & ΜΑΡΙΑΣ ΟΕ ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΦΙΔΝΩΝ 27ο ΧΛΜ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΜΙΑΣ ΑΦΙΔΝΑΙ
ΛΑΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 81 ΑΧΑΡΝΑΙ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚ. ΕΠΕ ΛΕΩΦ. ΔΕΚΕΛΕΙΑΣ 142 ΑΧΑΡΝΑΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΥΛΙΔΟΣ ΘΕΣΗ ΚΟΝΤΙΤΑ ΒΑΘΥ ΑΥΛΙΔΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ 22 ΧΛΜ Ε.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΕΡΓΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ ΒΕΡΓΑ 
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΛΕΩΦ. ΣΤΡΑΤΟΥ 44 ΝΕΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΙΕΡΙΩΝ 208 ΒΕΡΟΙΑ
ΤΖΟΥΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣ ΥΠ/ΜΑ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΒΑΓΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΕΒΟΑΠ ΕΠΕ ΛΑΡΙΣΗΣ 82 ΒΟΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ 212 ΒΟΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ 1 ΙΩΛΚΟΥ & ΙΑΤΡΙΔΗ ΒΟΛΟΣ
ΠΕΛΑΓΙΑΔΗΣ Ι. & ΣΙΑ ΟΕ 11ο ΧΛΜ ΒΟΛΟΥ - Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΒΟΛΟΣ
ΤΡΑΥΛΟΥ ΚΑΣΙΑΝΗ ΒΟΝΙΤΣΑ ΒΟΝΙΤΣΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΤΣΗ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΤΣΗ 36 & ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ
ΔΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΣΟΣ ΒΡΑΧΑΤΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 14 & ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 41 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 ΧΛΜ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΡΥΣΗ ΠΑΣΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΧΕΙΜΑΡΑΣ 61 & ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΒΥΡΩΝΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΥΡΩΝΑ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ 132 ΒΥΡΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗ 1 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΣΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 63 ΛΕΩΦ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 63 ΓΑΛΑΤΣΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 64 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 64 ΓΑΛΑΤΣΙ
ΜΑΡΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΡΜΑ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΑΡΧΑΙΑΣ ΗΛΙΔΟΣ 17 ΓΑΣΤΟΥΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ172 ΓΕΡΑΚΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΕΡΑΚΑ ΛΕΩΦ. ΣΠΑΤΩΝ 68 ΓΕΡΑΚΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΛΕΙΣΘΕΝΟΥΣ ΚΛΕΙΣΘΕΝΟΥΣ 22 ΓΕΡΑΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι.- ΤΟΓΑΣ Γ.ΟΕ 2ο ΧΛΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι.- ΤΟΓΑΣ Γ.ΟΕ ΕΓΝΑΤΙΑΣ 15 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  Α. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 141 ΓΛΥΦΑΔΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 & ΕΥΡΥΑΛΗΣ 4 ΓΛΥΦΑΔΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΖΕΠΠΟΥ ΖΕΠΠΟΥ 30 ΓΛΥΦΑΔΑ
ΤΕΓΟΣ ΕΜΜ & ΣΙΑ ΕΕ ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 20 ΓΡΕΒΕΝΑ
ΜΕΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΔΕΡΒΕΝΙ ΔΕΡΒΕΝΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΛΛΑΣ 1o ΧΛΜ. Ε.Ο. ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΣ, ΑΓΡ/ΧΙΟ 549 ΥΔΡΑΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ, ΑΡΙΔΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΧΑΡΝΑΙ ΙΩΝΙΑΣ 71 ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΧΑΡΝΑΙ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 192-194 ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΡΝΗΘΟΣ 130 ΠΑΡΝΗΘΟΣ 130 ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΦΟΔΕΛΕ Ε.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΗΜΟΣ ΓΑΖΙΟΥ (ΘΕΣΗ ΦΟΔΕΛΕ)
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΔΗΜΟΥ ΕΧΕΔΩΡΟΥ 12o χλμ. Ε.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΔΕΣΣΗΣ  ΔΗΜΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ - ΣΙΝΔΟΣ
ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΚΑΙ ΥΙΟΣ ΟΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΠΑΚΙ ΔΟΛΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (ΒΕΝΖΙΝΕΣ) ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΔΟΜΟΚΟΥ ΔΟΜΟΚΟΣ ΔΟΜΟΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΔΡΑΜΑΣ 1ης ΙΟΥΛΙΟΥ 23 ΔΡΑΜΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Θ. ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ ΔΡΑΜΑ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΕ ΟΔΥΣΣΕΩΣ 3 ΔΡΑΜΑ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (FOB) ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ ΔΡΑΜΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ 3ΧΛ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΘΕΣΣ 3ο ΧΛΜ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΔΕΣΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 7ο ΧΛΜ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΟΝΙΤΣΗΣ ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΔΕΛΦΩΝ ΚΥΠΡΑΙΟΥ, ΘΕΣΗ «ΒΡΑΓΚΟ», Ο.Τ.302 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 ΚΥΠΡΑΙΟΥ 114 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 19ο ΧΛΜ. ΝΕΟ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΠΑΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 86 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗ ΕΡΑΤΕΙΝΗ
ΓΑΡΕΦΑΛΛΟΣ K. Ο.Ε ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΙΣΙΔΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ε & ΥΙΟΣ ΟΕ ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ , ΘΕΣΗ "ΣΗΠΙΑΔΑ" ΕΥΒΟΙΑ
ΚΑΨΑΛΑΣ Α.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΝΙΑ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ ΧΑΝΙΑ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 358 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 358 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΝΙΣΗΣ Δ. ΓΙΑΤΡΑΣ Α.ΟΕ ΑΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ 168 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΙΟΝ. ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΣΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΣΗ ΣΩΤΗΡΟΣ, Δ.Δ. ΣΑΡΑΚΙΝΑΔΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Ε.Π.Ε. ΕΟ ΠΥΡΓΟΥ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΖΟΦΡΙΑΣ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ & ΘΕΤΙΔΟΣ ΖΟΦΡΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Β. & Χ. ΟΕ ΠΛΑΤΑΡΙΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΜΗΧΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 19-21 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΕΚΑΒΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΠΡΙΩΝ ΗΡΩΩΝ 88 & ΜΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 75 & ΚΩΝ/ΛΕΩΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 
ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΕΩΦ. ΚΝΩΣΟΥ 344 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΝΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΩΦ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 36 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΑΖΙΟΥ ΘΕΣΗ «ΒΑΓΙΕΣ», ΔΗΜΟΣ ΓΑΖΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΧΡΙΣΤΟΜΙΧΑΛΗ ΞΥΛΟΥΡΗ 74 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗ ΠΕ.ΠΑ.Γ.Ν.Η. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8 ΛΕΒΗΝΟΥ 10 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΑΧΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΜΑΧΗΣ ΚΡΗΤΗΣ & ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΑΡΤΕΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΟΥΠΑΚΗΣ Μ. ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΧΛΜ. Ε.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΟΙΡΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΙΚΑΡΟΥ 42 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5 Λ.ΚΝΩΣΟΥ 134 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΘΕΡΜΗΣ 1   16οΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 55 & ΒΑΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΚΙΑΘΟΥ 1ΧΛ ΠΕΡΙΦ.ΟΔ. ΣΚΙΑΘΟΥ-ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΩΝ ΘΕΣΗ "ΑΜΜΟΥΔΙΑ" -ΣΚΙΑΘΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Ε.Ο. ΠΑΤΡΩΝ – ΠΥΡΓΟΥ – ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΘΕΣΗ "ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ", ΣΤΡΕΦΙ,   ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7 12ΧΛΜ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΒΙΑΝΝΟΥ ΘΕΣΗ ΚΕΦΑΛΑ ΚΟΥΝΑΒΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 12 ΧΛΜ Ε.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΣΗ ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ-ΘΕΣ/ΝΙ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 84 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 37  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣ.ΘΕΣ/ΝΙΚ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 118 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΓΚΑΔΑ 4,5 χλμ ΟΔΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΗΔΕΝ 18ο ΧΛΜ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΘΩΜΑΣ ΜΙΧ.ΨΕΛΛΟΥ 16 ΚΗΦΗΣΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 41 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡ. ΥΙΟΙ & ΣΙΑ ΟΕ ΟΔΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΣΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (ΕΝΑΝΤΙ ΝΟΣΟΚ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΛΩΝΙΔΗ ΑΦΟΙ ΟΕ ΛΑΚΩΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ 80 ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ 80 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 68 Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗ 68-ΣΟΛΩΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 4,5ο χλμ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 51 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΥΡΑΙΛΙΔΗΣ - ΖΗΚΟΣ Κ ΣΙΑ Ο.Ε ΝΙΚ.ΖΑΡΙΦΗ-ΑΡΑΒΒΗΣΟΥ 14 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΔΑΦΝΗ & ΣΙΑ Ε.Ε. ΛΑΓΚΑΔΑ 24 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΩΦ. ΑΘΗΝΩΝ 154, ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΙΣΘΕΝ ΜΗΧ/ΣΙΟΥ Ο.Α.Σ.Θ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΥΡΙ ΘΗΒΩΝ 1o ΧΛΜ. ΘΗΒΩΝ - ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΘΗΒΑ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Σ. & ΣΙΑ ΟΕ ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΘΗΡΑ
ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΧΛΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΕΠΑΡΧ.ΟΔΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΓΡΑ ΛΥΓΙΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ(ΘΕΣΗ ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ)
ΒΡΕΝΤΑΣ Ε. & ΣΙΑ ΟΕ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29 & ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 175 ΙΛΙΟΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠΜΑ ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 101 & ΑΛΕΞ/ΕΩΣ ΙΛΙΣΙΑ
ΔΟΥΚΑΣ Ε ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ 47 ΙΤΕΑ
ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (FOB) ΠΑΛΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ Α.Ε ΒΛΑΧΟΣΤΡΑΤΑ - ΘΕΣΗ ΒΑΡΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ Α.Ε - ΥΠ/ΜΑ ΚΑΡΚΑΛΙΑΓΚΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΙΑ ΟΔ.ΠΑΡΑΚΑΜΨΗΣ Ε.Ο ΙΩΑΝ/ΝΩΝ-ΑΘΗΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ Α.Ε - ΥΠ/ΜΑ Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΔΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ Α.Ε - ΥΠ/ΜΑ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ ΟΓΔΟΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 2 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2 8ο ΧΛΜ ΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3 6 ΧΛΜ Ε.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΡΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΤΑΚΟΥΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΡΑΣΣΗΣ ΚΩΝ & ΣΙΑ ΟΕ ΔΩΔΩΝΗΣ 100 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΑΒΕΕ ΝΕΑ ΚΑΡΒΑΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΜΕΡ. ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 212 ΚΑΒΑΛΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΕΝΕΔΟΥ 124 - ΚΑΛΑΜΙΤΣΑ - ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΘΗΝΑΣ 43 ΚΑΒΟΥΡΙ ΑΘΗΝΑΣ 43 ΚΑΒΟΥΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΕΠΑΡΧ.ΟΔ.ΜΕΓ.ΣΠΗΛΑΙΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΝΤΟΥ 13 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗ ΠΟΝΤΟΥ & ΒΡΥΟΥΛΩΝ  44 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΛΕΩΝ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ 32 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ Δ. & ΣΙΑ ΕΕ ΚΡΗΤΗΣ 301 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΣΙΑ Ε.Ε. ΑΘΗΝΩΝ 200 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠΜΑ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 202 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 168 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΙΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΥΠ/ΜΑ) Λ. ΣΥΓΓΡΟΥ 232 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΝΤΕΛΗΜΠΑΣΗ ΑΦΟΙ ΟΕ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ 2 ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΑΦΟΙ ΟΕ ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ Π. & Α. ΟΕ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑ 
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 11 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. ΠΑΛΑΜΑ 115 & ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΗ ΟΔΟΣ Ν.Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΜΙΑΣ  (180ο χλμ) ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ & ΣΙΑ Ε.Ε ΕΠ. Ο. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΚΑΜΠΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ   ΕΠ. Ο. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΚΑΜΠΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ ΚΑΝΑΛΑΚΙ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 42 ΧΛΜ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ-ΚΑΛΑΜΟΥ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
ΚΑΣΣΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΙΤΕΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΟΥΤΑΡΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3ο ΧΛΜ. ΕΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 ΜΥΡΜΙΔΟΝΩΝ & ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 101 & ΠΕΡΙΦ.ΟΔΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΘΕΣΗ "ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ" ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΑΜΟΥ ΘΕΜ.ΣΟΦΟΥΛΗ- Ο.Τ. 12 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ
ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΡΤΕΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5ο ΧΛΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΡΤΕΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ Α. & Σ. ΟΕ 7 ΧΛΜ Ε.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΡΤΕΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΕΑ ΠΕΛΛΑΝΑΣ 30 χλμ ΑΠΌ ΤΟΝ ΚΟΜΒΟ ΛΕΥΚΤΡΟΥ ΠΡΟΣ ΣΠΑΡΤΗ, ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 ΓΡΑΜΜΟΥ 66 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΛΟΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΣΤΡΟΥ 110o ΧΛΜ ΑΘΗΝΩΝ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΣΤΡΟ
Α.Κ.Κ. Α.Ε. 4ο ΧΛΜ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ Α.Ε ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 176 ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ Ν. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ 2 ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΠΑΥΛΟΥ 8 ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΚΩΝ. ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 47 ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΛΕΩΦ. ΣΟΥΝΙΟΥ 84 ΚΕΡΑΤΕΑ
ΛΙΟΥΜΗΣ Δ. & Π. ΟΕ 2 ΧΛΜ Λ. ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΚΕΡΑΤΕΑ
ΛΙΟΥΜΗΣ Δ. ΑΝΔΡΕΟΥ Η. ΟΕ Λ. ΣΟΥΝΙΟΥ 13 ΚΕΡΑΤΕΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΡΗΓ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ 670  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΚΟΚΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 89 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΔΗΜ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΙΔΑΡΙ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΓΡΟΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΘΗΡΕΣΙΑ & ΣΙΑ ΟΕ ΕΘΝΙΚΗ ΛΕΥΚΥΜΗΣ-ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2 ΘΕΣΗ "ΚΟΝΙΣΜΑ"-ΚΤΗΜ.ΠΕΡΙΟΧ.ΑΛΕΠΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ ΠΕΡΑΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΡΑΒΗ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΕΡΟΥΛΗΣ ΣΠ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 9 - ΦΑΡΑΩ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ.ΟΔ.ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΑΤΩΝ, ΘΕΣΗ ΛΙΑΚΑ-ΞΗΛΟΒΟΥΝΙ, ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΣΟΥΛΛΑΡΟΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΕΩΦ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 327 & ΔΕΛΤΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ Ι. ΧΕΛΙΔΟΝΟΥΣ 35-ΛΥΡΑ 77 ΚΗΦΙΣΙΑ
ΜΑΝΙΩΤΗ ΑΦΟΙ ΟΕ ΔΙΜΗΝΙΟ ΚΙΑΤΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΙΛΚΙΣ 21ης ΙΟΥΝΙΟΥ 1 ΚΙΛΚΙΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΙΛΚΙΣ 2 1ο ΧΛΜ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΝ (CIF) ΚΙΛΚΙΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 7ο ΧΛΜ ΚΙΛΚΙΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΔΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ 2 ΧΛΜ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 4,5 χλμ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ 13ο χλμ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΙΡΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ  ΣΠΑΡΤΗΣ 1 ΧΛΜ Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ -ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2o χλμ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1 ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΗΣ ΟΔΟΥ ΤΗΣ Ε.Ο. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (στη ΧΘ 0+475 δεξιά από Κομοτηνή προς Αλεξανδρούπολη) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΙΛΕΛΕΡ 1 ΚΟΝΙΤΣΑ
ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΡΑΒΙΤΣΑ ΚΟΝΙΤΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 417 ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΥΖ. Π. ΚΙΖΙΩΡΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 26 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1 ΠΑΤΡΩΝ 66 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΠΟΤΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ Ε.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (Λ.ΩΡ.ΕΛΕΝΗΣ) ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1 55ο ΧΛΜ. ΝΕΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΡΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 447ο ΧΛΜ.ΝΕΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΑΡΑΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΠΟΤΑΜΟΥ 20 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 8ο ΧΛΜ. ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΡΩΠΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΗ ΡΟΔΟΒΟΥΝΙΑ  ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΛΕΙΒΑΔΙ ΚΥΘΗΡΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΥΛΛΗΝΗΣ ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΥΛΛΗΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
ΦΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΘΝ. ΟΔΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ-ΠΥΡΓΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
ΤΣΙΑΓΚΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΚΥΨΕΛΗ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΩΣ 1 2ο ΧΛΜ ΚΩ-ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΩ 9 ΧΛΜ ΕΠΑΡΧ. ΟΔ. ΚΩ-ΚΕΦΑΛΟΥ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΙΓΚΑΚΙ) ΚΩΣ ΘΕΣΗ ΑΦΟΥΣΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΛΑΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΩΠΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΛΥΒΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  ΛΕΩΦ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ 196 ΛΑΜΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΜΙΑΣ 1 ΛΑΡΙΣΗΣ 77 ΛΑΜΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ 222 ΧΛΜ. Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΑΜΑΝΑΣ 205 ΧΛΜ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡ.Ε.Ο.ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ ΑΛΑΜΑΝΑ ΛΑΜΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΜΙΑΣ 3ο ΧΛΜ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΘΗΝΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΤΖΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12 ΧΛΜ ΛΑΜΙΑΣ - ΔΟΜΟΚΟΥ (ΔΕΞΙΑ) ΛΑΜΙΑ
ROYAL OIL Μ.Ε.Π.Ε ΒΟΛΟΥ 32-34 ΛΑΡΙΣΑ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΥΙΟΙ ΟΕ ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 9 ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 5ο ΧΛΜ. ΠΕΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΒΟΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 1 5,6ο ΧΛΜ ΕΘΝ. ΟΔ. ΛΑΡΙΣΗΣ-ΘΕΣ/ΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 140 ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 3  ΗΡ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 110 & ΧΡ.ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 4 6 ΧΛΜ Π.Ε.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 5 ΠΡΩΤΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 2 ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 6 ΑΓΙΑΣ 64 ΚΑΙ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 7 ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 70 ΛΑΡΙΣΑ
ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΡΑΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΠΕΡΙΦ.ΟΔΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΗΣ Κ.Ι. & ΣΙΑ ΟΕ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ ΚΑΙ ΡΙΖΑΡΗ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΖΩΗ & ΣΙΑ ΟΕ ΚΡΑΝΩΝΟΣ 16 ΛΑΡΙΣΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΑΠΠΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΟ ΛΑΥΡΙΟ-ΣΟΥΝΙΟ Ε.Ο. ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΟΥΝΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ
ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΥΙΟΙ Ο.Ε 2 ΧΛΜ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΔΕΛΦΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ 108 ΛΕΙΒΑΔΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ 3 Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 129-131 & ΚΑΚΟΠΕΤΡΟΥ 1 ΛΕΝΤΑΡΙΑΝΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑ & ΣΙΑ ΕΕ ΑΠΟΛΠΑΙΝΑ ΛΕΥΚΑΔΑ
ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΓΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
ΒΑΡΕΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΠΕΡΙΒΟΛΙ ΛΕΥΚΙΜΜΗ
ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ
ΨΑΡΡΟΛΟΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΥΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 3ο χλμ Ε.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΛΑΜΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1  1ο ΧΛΜ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΛΑΜΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙ ΛΙΔΩΡΙΚΙ ΦΩΚΙΔΟΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΧΑΔΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΕΩΦ. ΑΘΗΝΩΝ 203 ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 33 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 29 ΧΛΜ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 24 ΜΑΚΡΥΣ ΓΙΑΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 176 , ΘΕΣΗ "ΣΕΦΕΡΙ" ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΚΥΡΟΥ ΘΕΣΗ ΛΙΜΕΝΑΣ, ΛΙΝΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΥΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΙΑ ΟΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 3ο ΧΛΜ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΟΥΝΙΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 121 ΜΑΡΟΥΣΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 156 ΜΑΡΟΥΣΙ
ΔΟΣΧΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 42 χιλ Π.Ε.Ο.Α.Κ (παλαια Εθνικη Αθηνων-Κορινθου) ΜΕΓΑΡΑ
ΚΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 3 ΧΛΜ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ
ΜΕΞΙΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ & ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ O.E. 41 ΧΛΜ Π.Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΕΓΑΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α. ΟΕ ΕΥΠΑΛΙΝΟΥ & ΦΙΛΙΚΩΝ ΜΕΓΑΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 3 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΠΑΡΧ.ΟΔ.ΜΕΣΑΓΡΟΥ - ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΕΣΑΓΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 64 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ   ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ, ΜΕΣΣΗΝΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΚΑΣΗ ΑΦΟΙ & ΣΙΑ ΕΕ ΤΑΤΟΙΟΥ 2 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΑΜΜΟΥ 84 ΚΑΙ ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΑΡΣΙΝΟΗ ΜΟΥΡΝΙΕΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΟΥΡΝΙΕΣ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ Α.Ε - ΜΠΑΦΡΑ ΜΠΑΦΡΑ ΜΠΑΦΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΘΕΣΗ ΠΕΤΕΙΝΑΡΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΠΑΡΧ.ΔΡΟΜΟΣ ΧΩΡΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1 ΘΕΣΗ «ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ή ΦΟΙΝΙΚΑΣ» ,Δ.Δ Πύργων-Θέρμης,  Δήμος Λουτροπόλεως Θέρμης ,73η Ε.Ο. Μυτιλήνης Λουτροπόλεως Θέρμης ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΤΑΤΟΙΟΥ 92Α (ΘΕΣΗ ΑΔΑΜΕΣ) Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 60 & ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 407 ΛΕΩΦ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 407 Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΕΩΦ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 442 Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 157 ΛΕΩΦ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 157 Ν. ΙΩΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΛΕΚ. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ 33 Ν. ΙΩΝΙΑ
ΚΛΩΝΗΣ ΠΡΑΤΗΡΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΕΕ Ν ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 130 Ν. ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Λ.ΧΑΣΙΑΣ ΛΕΩΦ. ΧΑΣΙΑΣ 125 Ν. ΛΙΟΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 126 Ν. ΜΑΚΡΗ
ΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ & ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΕ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΚΑΜΙΝΟ, ΛΕΩΦ. ΩΡΩΠΟΥ 7 Ν. ΠΑΛΑΤΙΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 6-8 Ν. ΣΕΠΟΛΙΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΠΕΤΡΟΪΛ ΟΪΛ Ι.Κ.Ε. ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ 132 Ν. ΣΜΥΡΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 270 Ν. ΨΥΧΙΚΟ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ  Λ.ΔΙΟΝΥΣΟΥ 26 Ν.ΜΑΚΡΗ
ΣΚΟΥΛΑΤΟΥ ΑΦΟΙ Ι. & Ν. ΟΕ ΓΑΛΑΝΑΔΟ ΝΑΞΟΥ ΝΑΞΟΣ
ΚΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓ.-ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΑΠΟΣΤ. ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΝΑΥΠΛΙΟΥ 44 ΝΑΥΠΛΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΒΟΛΟΥ Ν.ΙΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 115 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 1o ΧΛΜ. Ε.Ο ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  Θέση «Βρουλωπό», επί της επαρχιακής οδού Σπάρτης-Νεάπολης  ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 85 ΝΙΚΑΙΑ
ΑΥΓΕΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΗ ΝΙΚΗΤΗ
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 0,5 ΧΛΜ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΑΒΑΛΑΣ  ΞΑΝΘΗ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΧΛΜ. ΞΑΝΘΗΣ - ΛΑΓΟΥΣ ΞΑΝΘΗ
ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΧΛΜ ΞΑΝΘΗΣ - ΛΑΓΟΣ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. & ΣΙΑ ΟΕ  ΠΑΤΡΩΝ 15 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΑΜΟΥ 1 ΕΠΑΡΧ.ΟΔ.ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ, ΘΕΣΗ "ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ" ΟΙΚΙΣΜΟΣ «ΒΑΡΕΛΑ» ΔΗΜΟΥ ΒΑΘΕΟΣ ΣΑΜΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 2o ΧΛΜ Ε.Ο. ΤΣΑΚΩΝΑΣ-ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΟΙΧΑΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΗ ΟΔΟΣ ΤΗΣ Ε.Ο. 51 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ – ΑΡΔΑΝΙΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1 2ο ΧΛΜ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ-ΚΑΣΤΡΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΑΦΟΙ ΟΕ ΛΕΩΦ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 43 Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Ε.Ε. ΑΧΙΛΛΕΩΣ 102 Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΕΩΦ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 46 Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 61 Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΛΑΝΤΩΝ, ΠΑΓΟΣ ΠΑΓΟΣ ΣΥΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ  ΛΕΩΦ. ΛΑΥΡΙΟΥ 143 ΠΑΙΑΝΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 16ο ΧΛΜ. ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΥΡΙΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 11 ΠΑΛΛΗΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΡΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟΣ ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ ΑΛΥΚΗΣ ΘΕΣΗ "ΚΗΠΟΣ" ΠΑΡΟΣ
ΦΥΣΙΛΑΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ                    ΧΡΥΣΗ ΑΚΤΗ ΠΑΡΟΥ ΠΑΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑ 10 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΜΙΧ.ΨΕΛΛΟΥ ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑ 11 ΕΛΛΗΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ 110 ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑ 9 ΓΛΑΥΚΟΥ 76 (ΒΙΟΠΑ ΓΛΑΥΚΟΥ) ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 3 ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 12-14 ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 4 ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΘΗΝΩΝ 20 ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 5 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 218 ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 6 ΑΚΤΗ ΔΥΜΑΙΩΝ 108 ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 7  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ (ΘΕΣΗ ΒΑΛΤΟΣ) ΠΑΤΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 8 ΝΕΟ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΘΗΝΩΝ 160 ΠΑΤΡΑ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ ΝΟΤΑΡΑ & ΑΡΕΘΑ ΠΑΤΡΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ ΝΕΑ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΘΗΝΩΝ 93 ΠΑΤΡΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 1 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 99 ΠΑΤΡΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 3 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 101 ΠΑΤΡΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 4 ΟΘΩΝΟΣ ΑΜΑΛΙΑΣ 79 ΠΑΤΡΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΤΡΑΣ 5 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΜΠΡΑΤΣΙΚΑ 1 ΠΑΤΡΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ & ΣΙΑ ΟΕ ΑΘΗΝΩΝ 52 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΛΑΜΗΔΙΟΥ ΠΑΛΑΜΗΔΙΟΥ & ΣΤΕΝΙΜΑΧΟΥ 3 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 75 ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΩΣ 75 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ & ΣΙΑ ΟΕ ΦΙΛΩΝΟΣ 143 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΠΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ Δ. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 67 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 20ο χλμ. Ε.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  ΠΕΡΑΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΡΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 15 ΠΕΡΑΙΑ 
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΑΤΖΙΜΑ ΡΕΘΥΜΝOY Ν.Ε.Ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΧΘ 74+00, ΘΕΣΗ ΛΑΤΖΙΜΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ, ΡΕΘΥΜΝΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤ/ΛΕΩΣ 14 & ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ 35 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΛΑΣΚΟΣ Δ. & ΣΙΑ ΕΕ ΛΕΩΦ. ΑΘΗΝΩΝ 32 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΛΑΓΙΑΡΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΙΑΟΥΛΗ 62 ΠΛΑΓΙΑΡΙ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ Α. & Ι. ΟΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 178 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Φ.Δ. ΟΕ ΠΟΛΥΣΤΗΛΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΟΛΥΣΤΗΛΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 23 ΠΟΛΥΧΝΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠΜΑ ΑΚΤΙΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΚΤΙΟ ΠΟΥΝΤΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΩΦ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 158 ΠΡΕΒΕΖΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1 6ο ΧΛΜ ΠΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΧΛΜ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΟΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΥΛΑΙΑΣ Μ. ΑΝΤΥΠΑ 60-61 ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 28 ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 46 ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΓΙΑΛΟΒΑ ΠΥΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ 57 ΠΥΡΓΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΧΛΜ. ΠΥΡΓΟΥ - ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ ΠΥΡΓΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΛΦΕΙΟΥ 36 ΑΛΦΕΙΟΥ 36 ΠΥΡΓΟΣ
ΧΟΧΟΛΗΣ ΔΙΟΝ. & ΣΙΑ ΟΕ ΧΑΝΑΚΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΛΕΩΦ. ΦΛΕΜΙΝΓΚ ΡΑΦΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1 23ο ΧΛΜ. ΛΕΩΦ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΡΑΦΗΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΡΜΕΝΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΡΜΕΝΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΑΦΟΙ ΟΕ ΠΕΡΑΜΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΟΔΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ 58 ΡΟΔΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΟΔΟΥ 1 ΛΕΩΦ. ΙΑΛΥΣΟΥ 22 ΡΟΔΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΡΟΔΟΥ-ΛΙΝΔΟΥ 21ο ΧΛΜ. ΡΟΔΟΥ-ΛΙΝΔΟΥ ΡΟΔΟΣ
ΣΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧ. & ΣΙΑ ΟΕ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 75 ΡΟΔΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  ΛΕΩΦ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 232 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2 ΛΕΩΦ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ & ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΓΟΛΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΠΠΕΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΣΑΠΠΕΣ (ΑΛΕΞ)
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 45ο ΧΛΜ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΝΙΟΥ ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥΛΙ & 35ο ΧΛΜ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ, ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΕΡΡΩΝ 3ο ΧΛΜ ΣΕΡΡΩΝ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΕΡΡΩΝ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 32 ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ ΣΕΡΡΩΝ  ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ ΝΕΑ ΚΕΡΔΥΛΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΙΑΜΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11 ΧΛΜ ΕΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΔΡΑΜΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 5 ΧΛΜ ΟΔΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ΗΕ ΧΙΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΗ ΠΕΛΕΓΡΙΝΕΣ ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ ΣΗΤΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΗΤΕΙΑΣ    1 ΧΛΜ ΣΗΤΕΙΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ        ΣΗΤΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΟΥΔΑ ΧΑΝΙΩΝ  ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6   ΣΟΥΔΑ ΧΑΝΙΩΝ                
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ ΣΟΥΦΛΙ ΕΒΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ, ΧΙΛ. ΘΕΣΗ 10+400 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙ ΔΗΜΟΥ ΤΕΝΕΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΜΥΚΛΕΣ ΣΠΑΡΤΗ ΑΜΥΚΛΕΣ - 5o ΧΛΜ. Ε.Ο. ΣΠΑΡΤΗΣ-ΓΥΘΕΙΟΥ ΣΠΑΡΤΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2 ΣΠΑΡΤΗ
ΤΣΟΥΡΟΥΝΗΣ Β. ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Β. &  ΣΙΑ ΕΕ 1ο ΧΛΜ Ε.Ο ΣΠΑΡΤΗΣ-ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΠΑΤΩΝ ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΠΕΚΑ 30   ΣΠΑΤΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜ. ΑΘΗΝΩΝ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΠΑΤΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΧΩΡΟΣ 42, ΕΜΠΟΡ ΠΕΡΙΟΧΗ, ΔΙΕΘΝΗ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΣΠΑΤΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠΜΑ ΔΗΜ.ΟΔ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΟΔΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΜΕΣΣΗΝΗΣ (2ο χλμ ΕΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ) ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΓΕΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΓΕΑΣ-TΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑ ΛΑΓΚΑΔΑ 291 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε ΒΑΡΗ ΣΥΡΟΥ ΣΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 1 Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ ΧΛΜ ΘΕΣΗ 58 ΣΥΝ 600,ΔΙΟΔΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 2 ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟΣ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΟΣ ΘΕΣΗ ΠΗΓΑΔΙ ΙΑΤΡΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Π. ΡΑΛΛΗ Π. ΡΑΛΛΗ 16 & ΣΑΛΑΜΙΝΙΑΣ ΤΑΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 234 ΤΑΥΡ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 234 ΤΑΥΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΤΗΝΟΥ   ΧΩΡΑ ΤΗΝΟΥ, ΘΕΣΗ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΗΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΤΗΝΟΥ 1  Λ. ΤΗΝΟΥ-ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ,ΘΕΣΗ ΠΕΤΡΙΟΥ ΚΤΙΚΑΔΟΥ ΤΗΝΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ. ΜΠΙΛΙΤΣΗΣ Κ. ΟΕ ΣΤΡ.ΚΑΛΛΑΡΗ & ΑΝΘ.ΡΕΓΚΟΥΚΟΥ ΤΡΕΙΣ ΓΕΦΥΡΕΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 50 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΙΑΖΑ ΑΦΟΙ Ν. ΟΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 1 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 56 ΤΡΙΠΟΛΗ
ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ & ΣΙΑ ΟΕ 5 ΧΛΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ & ΜΙΧΑΗΛ ΣΙΒΑ ΠΥΡΙΩΤΗΣ ΤΥΜΠΑΚΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΥΡΩΝ & ΣΙΑ ΕΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΩΣ 9 ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Β. ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ)  & ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΑ
Ε.& Σ. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ Ο.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 79 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 7ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 30 ΦΛΩΡΙΝΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΛΕΩΦ. ΑΘΗΝΩΝ (ΚΑΒΑΛΑΣ) 292 ΧΑΙΔΑΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΘΝ.ΑΝΤ.ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 41 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ & ΠΛΑΤΑΙΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 356 & ΠΛΑΤΑΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 76 ΠΕΝΤΕΛΗΣ 76 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 17 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 17 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 271 ΛΕΩΦ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 271 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΖΑΝ ΜΩΡΕΑΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΙΣΟΔΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ από Ε.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΝΑΞΟΥ ΔΑΜΑΡΙΩΝΑΣ ΝΑΞΟΥ ΧΑΛΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΛΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΟΥΚΙΣΙΑ ( ΘΕΣΗ ΜΗΛΟΣ )  ΧΑΛΚΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΛΙΑΝΗ ΑΜΜΟΣ      ΘΕΣΗ ΝΤΑΜΑΡΙΑ, ΛΙΑΝΗ ΑΜΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΜΥΤΙΚΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗ Ν. ΑΡΤΑΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΘΥ ΑΥΛΙΔΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Ν ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΑΡΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 25 ΧΑΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ 2 ΚΙΣΣΑΜΟΥ 124 & ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΧΑΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΜΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ  ΛΕΩΦ. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 91 ΧΑΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΕ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 96 ΧΑΝΙΑ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΑΝΙΩΝ 1 ΚΑΛΥΒΕΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΙΟΥ ΚΑΛΟΥΤΑ 16 ΧΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΙΟΥ 1 ΘΕΣΗ ΛΕΥΚΩΝΙΑ, ΘΥΜΙΑΝΑ ΧΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΧΙΟΥ 2  ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΧΙΟΥ -ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ ΧΙΟΣ
ΜΥΡΤΕΑ ΑΕ ΥΠ/ΜΑ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 142 & ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΨΥΧΙΚΟ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ   Δ.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ & ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΕΜΕΕ ΥΠ/ΜΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΚΗΣ ΟΔΟΥ, ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟ 1250Β ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Shell Space Explorers

Shell Space Explorers

Πληκτρολογήστε τουλάχιστον 3 χαρακτήρες για την αναζήτησή σας!